Shkak Atdheu, degradon debati mes Antonelës e Sindit: Je sa taka ime!

Takimi katër minutash mes Sindit dhe Atdheut ka ndezur gjakrat mes saj dhe Antonelës.

Në debat e sipër vajza nga Shkodra e ka ofenduar duke i thënë se është sa taka e këpucës së saj, pasi Sindi i tha se mos ndjente konkurrencë.

Sindi: Po ndjen konkurrencën Antonela?
Antonela: Je sa taka ime 12 centimetra.
Sindi: Kjo dashuria juaj nga hiçi të duket e besueshme?
Antonela: Je xheloze?
Sindi: Xhelozinë e ke ti shpirt që më krahason me takën. /tch

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)