Sherr masiv në një lokal të njohur Sarandë, të rinjtë zihen me grushte (VIDEO)

Një sherr masiv ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në një nga lokalet më të njohura në Sarandë. Disa të rinj, pas mbylljes së konceritit në orën 23:00 janë zënë me shkelma e grushte para lokalit.

Shkaku i nisjes së sherrit ende nuk dihet, ndërsa policia nuk ka njoftuar mbi këtë ngjarje që ka shqetësuar turistët dhe banorët e Sarandës në orët e vona të natës

Shihni më poshtë pamjet të siguruara nga JOQ./albeu.com

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)


Shtuar 27.07.2021 08:55

Tags: ,