Referendumi i Berishës për shkarkimin e Bashës, nis numërimi i votave në Kukës  

Në Kukës ka përfunduar procesi i votimit të referendumit të Sali Berishës për shkarkimin e kreut demokrat Lulzim Basha.

Mësohet se kanë votuar 839 anëtarë nga 2084 në total, dhe tashmë ka nisur numërimi i votave./albeu.com