Rama shofer, Blushi dhe Baton Haxhiu pasagjerë! Berisha ndan pamjet e habitshme (FOTO LAJM)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një fotografi të çuditshme në rrjetet sociale.

Në një postim në Facebook, Berisha ka publikuar një furgon me logon e ish-partisë së Ben Blushit, LIBRA, në të cilin kryeministri Rama është shofer.

Ndërsa Ben Blushi dhe analisti Baton Haxhiu janë pasagjer.

KJo fotografi vjen në një moment qe Rama ndodhet në Ukrainë në vizitën e tij zyrtare në Kiev, së bashku me kryeministrin e Malit të Zi, Dritan Abazoviç./albeu.com/