Qeqa thirrje FFK: Ka ardhur koha të merrni Besnik Hasin

Qeqa Krelani i ka kërkuar dorëheqjen trajnerit të Kosovës, Bernard Challandes, ndërsa i ka bërë thirje Federatës Futbollit të Kosovës që të telefonojë, Besnik Hasin.

“Unë mendoj se ka ardhur koha që Federata e Futbollit e Kosovës t’ia bëj një telefonatë Besnik Hasit, nëse duam të gjejmë shpëtim. T’ia kthejmë fotografinë dhe imazhin Kosovës, sepse një trajneri që i ka dalë situata prej dorës, ka ardhur koha për dorëheqje”, ka thënë Krenali në emisionin sportiv të KTV-së “Sporti Total”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albeu Sport ?? ?? ?? (@sportalbeu)


Shtuar 5.04.2021 17:39