Publikohen pamjet e arrestimit të Elsa Lilë-s, momenti kur del me pranga në duar (VIDEO)

Mediat italiane kanë publikuar pamjet gjatë arrestimit të këngëtares shqiptare Elsa Lila gjatë operacionit për goditjen e një grupi italo – shqiptar që merrej me trafik droge.

Në video është momenti i shoqërimit të këngëtares e cila është me pranga në duar dhe e shoqëruar nga dy efektivë policie..

Elsa Lila kishte rolin e financieres së grupit kriminal prej 13 personash, nga të cilët deri më tani janë arrestuar vetëm 9.

Shtuar 16.03.2022 15:32