Prova e titullit, formacionet e mundshme Valencia-Barcelona (FOTO LAJM)

Barcelona do të ketë përballë një provë të vështirë për titullin e La Ligas teksa do t’i duhet të përballet në transfert ndaj Valencias në orën 21:00, shkruan Albeu.com.

Barcelona do të kërkojë me çdo kusht tre pik dhe të mbajë hapin me dy rivalët nga Madridi për titullin kampion.

Sipas “Mundodeportivo”, tani Koeman nuk e ka luksin të pushojë lojtarët kryesorë siç bëri me disa ndaj Granadas, ndeshje të cilën e humbën në Camp Nou. /albeu.com/

 


Shtuar 2.05.2021 11:45