Prag tragjedie në Shëngjin, gomonia shkëputet nga mjeti dhe përplas një makinë (VIDEO)

Gomonet janë kthyer në një makth për qytetarët këtë verë. Sot në Shëngjin, një e tillë, ndërsa po tërhiqej nga një automjet, është shkëputur dhe ka rënë në trotuar.

Pasi ka rënë, ka përplasur një mjet që ndodhej i parkuar aty pranë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e automjetit./albeu.com

Shtuar 8.08.2022 21:58