“Phuu t’q… tradhtarin”, deputeti shan në seancë, dëgjohet gjatë transmetimit live (Video)

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në Kuvendin e Kosovës.

Teksa ishte duke u diskutuar rreth marrëveshjes së Ohrit mes Kosovës dhe Serbisë, deputeti i Lidhjes Demokratike, Kujtim Shala ka shpërthyer në ofendime dhe të shara.

Në një video të postuar në Facebook nga zëdhënësi i Vetëvendosjes, Arlind Manxhuka, ky i fundit shkruan “niveli i akademisë së LDK-së, akademikut Kujtim Shala”.

Në këtë video, Shala dëgjohet duke thënë “Phuu ta … tradhtarin e nanës…”./Albeu.com/


Shtuar 23.03.2023 14:25