Përfundon takimi Zaev-Gashi (VIDEO)

Ka përfunduar edhe takimi i tretë mes kryeministrit Zoran Zaev dhe liderit të Alternativës, Afrim Gashi.

Nuk dihet ende nëse arritur një marrëveshje gjithëpërfshirëse, por duket se liderët po përafrojnë qëndrimet dhe po ecin para në planin e bashkëqeverisjes.

Më poshtë është edhe video e siguruar nga TV 21 ku duket mbyllja e takimit mes tyre./albeu.com/


Shtuar 1.12.2021 17:59