Përfshihet nga flakët “benzi” në ecje në autostradën Fier – Vlorë (VIDEO)

Një automjet është përfshirë nga flakët në ecje në autostradën Fier – Vlorë në afërsi të vendit që quhet “Pusi  Meziniz”.

Dyshohet se automjeti tip “Mercedes – Benz”  është përfshirë nga flakët për shkak të një defekti.

Për fat të mirë drejtuesi ka arritur të dalë në kohë nga mjeti duke mos marrë dëmtime, ndërsa në vendngjarje janë forcat zjarrëfikëse dhe policia./albeu.com