Pas tritolit, shtëpia e Dukës “blindohet” me policë privatë

Pas sulmit me tritol dy ditë 3 ditë më parë, Armand Duka, ka shtuar masat e sigurisë për familjen, duke vendosur polici private.

Arlen Hasanaj, një sipërmarrës 34 vjeçar nga Durrësi u arrestua si autori i tritolvënies mbrëmjen e së hënës, por ai ka mohuar akuzat.

Ai rezulton banor i të njëjtës lagje dhe u identifikua nga pamjet e kamerave të sigurisë në rrugët që ndoqi për tu larguar nga vendngjarja. /albeu.com/

 

Shtuar 26.01.2022 17:51