“Oi u vranë”, dalin pamjet e përplasjes mes mbështetësve të PS dhe PD (VIDEO)

Nga ngjarja e rëndë e Elbasanit mbeti i vrarë aktivisti viktimë Pjerin Xhuivani dhe u plagosën katër të tjerë.

Nga momenti i përplasjes mes bështetësve të PS dhe PD, ka frikësuar edhe qytetarët në rrugë.

Në videon e ABC News shihen pamjet e të shtënave me armë mes dy palëve.

“Oi u vranë”, dëgjohen dy vajza në një automjet.


Shtuar 23.04.2021 18:55