Nuk ka më covid-19? Festat e çmendura e të rinjve anglezë bëjnë xhiron e botës (FOTO LAJM)

Anglezët njihen për festat më të cmendura me alkol dhe zhveshje edhe në rrugët e qytetëve.

Heqja e kufizimeve anti-Covid ka bërë që britaniket të mos e përmbajnë veten nga të festuarit duke iu kthyer zakoneve.

Në fotot e publikuara nga mediat angleze shihen të rinjtë të shumtë që jamë mbledhur turma-turma duke festuar dhe pirë alkool, për heqjen e masave anti-Covid. /albeu.com/

 


Shtuar 3.05.2021 18:50