Një vdekje dhe 25 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë është regjistruar 1 vdekje dhe 25 raste të reja me COVID-19.

Ministria e Shëndetësisë njofton poashtu se gjatë kësaj periudhe janë shëruar 362 persona.

Ndërkohë, rastet aktive janë 1.335./albeu.com

 

 


Shtuar 8.10.2021 15:12