“Në shtëpinë e Sali Berishës”, Basha pritet me daulle në Tropojë (VIDEO)

Basha gjendet ditën e  sotme në Tropojë, e cila konsiderohet një bastion i sigurt i PD-së ku ka zhvilluar takim elektoral.

Kryedemokrati është pritur me brohoritje nga mbështetësit e tij të cilët e kanë shoqëruar me daulle dhe me thirrjet “Rama ik”.

“Në 25 prill votimet do të jenë më të rëndësishme të këtij vendi. Shpresën, besimin e ndjej kudo. Nëse doni që ky vend të ecë përpara, të marrin vëmendjen investimet që meritojnë të gjithë bashkë të votojmë nr.9,” tha Basha.

 


Shtuar 18.04.2021 09:14