Ndryshon masa e sigurisë për Jehon Breçanin, lirohet nga qelia

Jehon Breçani është 19-vjeçari që aksidentoi më makinë 23-vjeçaren Xhesina Gega, të cilës për pasojë i këputi këmbën.

Ngjarja në fjalë ka ndodhur me 10 qershor, dhe sot në emisionin “Log” në ABC, gazetarja Xhensila Kodra tha se djalit të ish-zv-drejtorit të Policisë së Shtetit, Erzen Breçanit i është ndryshuar masa e sigurisë nga “arrest me burg” në “arrest shtëpie”./albeu.com


Shtuar 28.06.2021 22:27