Ndodh në Himarë! Dy të rinjtë kapen duke shitur mes qytetit kokainë e kanabis

Policia e Himarës ka vënë në pranga dy të rinj. Burimet bëjnë me dije se të rinjtë janë kapur mat duke shitur kanabis dhe kokainë një të riu tjetër.

Të arretsuarit janë Ingrid Jaçe, 29 vjec, banues në Tiranë dhe Dino Xhelili 23 vjeç, banues në Orikum.

Dy të larpërmendurit po i shisnin drogë Enio Hajdinit, 20 vjeç, banues në Tiranë, në momentin e arrestimit.

Policia bën me dije se shtetasi Enio Hajdini u procedua penalisht.

Vijon… /albeu.com/

 

 


Shtuar 22.08.2021 13:25