Napoli “likujdon” Udinesen, dy gola për 3 minuta (VIDEO)

Napoli e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj Udineses.

Skuadra e Gattusos ka realizuar 2 gola në 3 minuta ndaj Udineses me Zielinski 28′ dhe Ruiz 31′. /albeu.com/


Shtuar 11.05.2021 21:23