Nami me rastet në Maqedoninë e Veriut, shënohen 8 viktima

Në Maqedoninë e Veriut, në 24 orët e fundit, janë regjistruar 1865 raste të reja me Covid-19 dhe 8 humbje jete.

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se gjithashtu janë shëruar 784 pacientë./albeu.com

 

 


Shtuar 13.01.2022 16:29