Myslimanët festojnë Bajramin mes dhunës (FOTO LAJM)

Myslimanët palestinezë kryejnë lutjen e Fitër Bajramit në mëngjes, pavarësisht trazirave në Gaza.

Myslimanët në Izrael, Gaza dhe Bregun Perëndimor kanë festuar Bajramin mes përshkallëzimit të dhunës./albeu.com

 


Shtuar 13.05.2021 13:20