Mos i humbisni: Sarri te Lazio, shikoni super memet në rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Maurrizio Sarri u zyrtarizua te Lazio pas një viti pushimi kur dhe u shkarkua në verën që lamë pas nga Juventus, shkruan Albeu.com.

Sarri njihet si përdorues i duhanit dhe një seri memesh kanë plasur në rrjetet sociale.

Për më shumë shfletoni galerinë më poshtë. /albeu.com/

Shtuar 9.06.2021 05:06