Momenti kur çatia një dyqani shkëputet nga era e fortë dhe i bie sipër vajzës së mitur (VIDEO)

Një vajzë 14-vjeçare në Rusi po lufton me vdekjen pasi i ra sipër çatia e një dyqani.

Videoja më poshtë tregon momentin e tmerrshëm kur struktura e madhe metalike shkëputet nga era e fuqishme dhe i bie sipër Anastasias së vogël që po kalonte aty pranë.

14-vjeçarja ndodhet tashmë në kujdes intensiv pasi ka pësuar dëmtime serioze në kokë.

 


Shtuar 22.07.2021 22:22

Tags: ,