Ndihet dora e Paraticit, Tottenham merr një super portier (VIDEO)

Fabio Paratici ka afruar te Tottenham portierin e Atalantës, Pierluigi Gollini, i cili ka folur pas zyrtarizmimit.

“Jam shumë i lumtur, vështirë të largohem nga shtëpia ime e dytë, falënderoj Bergamon dhe tifozët, u ndjeva shumë i dashur dhe ajo që bëmë do të mbetet në histori.

Unë i jam mirënjohës Tottenham për këtë mundësi, mezi pres të filloj. Ishte mundësia për të qëndruar në Itali por Tottenham ishte mundësia më e mirë dhe sinqerisht ishte e vështirë të vishje një fanellë tjetër përveç Atalanta menjëherë.

Mirupafshim për shkak të Gasperini? Do të ketë kohë për të folur për gjithçka. Kampionati botëror? Gjithmonë një synim “.


Shtuar 22.07.2021 22:20