Momente prekëse dhe shumë të bukura, djaloshi me një këmbë dhuron “show” me topin (VIDEO)

Një video shumë e bukur po qarkullon në rrjetet sociale.

Disa fëmijë janë duke luajtur futboll në një terren shumë të vogël prej betoni. Një nga këta fëmijë është i gjymtuar dhe gjatë lojës, ai driblon mjeshtërisht njërin prej shokëve dhe shënon gol të jashtëzakonshëm nën këmbët e portierit.

Kjo video ka marrë të paktën 5.4 milionë shikime. Një video tepër e bukur dhe prekëse në të njëjtën kohë./ h.ll/albeu.com


Shtuar 22.09.2022 17:47