Moment i sikletshëm për Ballukun, pengohet në shkallët e Kuvendit (VIDEO)

Kjo e sotmja nuk ka qenë një ditë e bukur për Ministren e Energjisë dhe Infrastrukturës, Belinda Balluku.

Ndërsa po futej në ambientet e Kuvendit, ajo është penguar në shkallë dhe është rrëzuar.

Kanë qenë kolegët e saj që e kanë ndihmuar, duke mos e lënë të bjerë në tokë, ndërsa nga pamjet shihet se asaj i ka dalë dhe këpuca nga këmba./albeu.com