Merr flakë bombola e gazit në një banesë, momenti kur zjarrfikësja e nxjerr jashtë (VIDEO)

Një bombol gazi ka marrë flakë brenda një banese në lagjen “10 korriku” në Vlorë. Menjëherë pas ngjarjes, ka mbërritur zjarrfikësja dhe ka ndërhyrë duke lokalizuar flakët dhe duke shmangur një tragjedi të mundshme.

Në videon më poshtë mund të shihni momentin kur zjarrfikësi e nxjerr jashtë bombolën mes flakëve./albeu.com

Shtuar 17.01.2022 11:46