Lushnja nën “sundimin” e stuhisë, rrugët pushtohen nga uji (VIDEO)

Shira të rrëmbyeshëm kanë përfshirë qytetin e Lushnjes që prej orëve të para të mëngjesit të sotëm.

Rreshjet e shiut kanë qenë me intensitet të lartë, dhe ujrat kanë mbuluar rrugët e qytetit, duke krijuar vështirësi në qarkullimin e makinave dhe qytetarëve.

Shtuar 18.07.2021 10:15

Tags: ,