Lajm i papritur! Ilir Meta njofton divorcin me Monika Kryemadhin

Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, u shpreh se ka nisur procedurat ligjore të divorcit me Monika Kryemadhin.

Në një studio televizive, Meta tha se Monika Kryemadhi është tashmë ish-bashkëshortja e tij.

“Sot kam ndjekur edhe rrugën juridike për këtë cështje dhe kam njoftuar edhe djalin tim Besar Ilir Meta”, tha Presidenti i PL-së.


Shtuar 20.06.2024 21:13