Kryemadhi i plotëson dëshirën Ramës, sheh filxhan në emision: LSI merr 45 mandate! (VIDEO)

Sipas Kryeministrit Edi Rama, Monika Kryemadhi është “fallxhore” dhe “sheh filxhan”.

Duke u nisur nga batutat e hidhura të Kryeministrit, Kryemadhi e ftuar në “Fiks Fare” ka parë filxhan.

“Mbi 40 (mandate). Mos shiko fixhan se do përfundosh si Rama. Beso në Zot se siç ke zemrën do të ta bëjë Zoti. 45 mandate do marrim!,”-tha Kryemadhi duke qeshur. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Shtuar 15.04.2021 20:43