Kongresi i PS do të mbahet te stadiumi “Air Albania”

Më 12 qershor do të mbahet Kongresi i Partisë Socialiste, datë kjo që shënon edhe ditëlidjen e 30-të të partisë.

Burime për AlpeNews.al bëjnë me dije se Kongresi do të mbahet në orën 17:30 te stadiumi “Air Albania”.

Është bërë kjo zgjedhje për shkak të pandemisë Covid-19, duke qenë se hapësira do të jetë më e madhe dhe mundësia për të respektuar masant anti-Covid është më e madhe po ashtu./albeu.com


Shtuar 9.06.2021 22:01