Shkon për gjah, por nuk kthehet më! 65-vjeçari gjendet i vdekur në pyll

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Sarandë.  Një 65-vjeçar është gjetur pa shenja jete ditën e sotme në Sarandë.

Bekim Brahimi kishte dalë nga banesa i vetëm për të kryer gjueti në pyllin e fshatit “Janjar”.

Ai dyshohet se mund të jetë sulmuar nga kafshët pasi ka plagë të shumta në trup.

Policia po vijon kontrollet në zonë në mënyrë që të bëjë zbardhjen e plotë të ngjarjes së rëndë.

“Më datë 19.05.2021, gjatë kontrollit të territorit, shërbimet e policisë kanë gjetur të fshehur prane serave të fshatit Berxullë,  bashkia Vorë një armë zjarri pistolete dhe një sasi municione luftarak të cilat u sekuetruan në cilësinë e proves materiale” njoftoi policia. /albeu.com/


Shtuar 20.05.2021 09:19