Gjendet armë zjarri në Rinas

Policia ka gjetur një  armë zjarri në Rinas, një armë tip “Zastava”.

Pistoleta ishte e pajisur me fishek, krehër dhe me numër të rregullt.

Arma është dërguar menjëherë në laborator për ti kryer të gjitha ekzaminimet e nevojshme.

Ekspertizat do ti kryhen pistoletës për të parë nëse rezulton e regjistruar apo nëse është përdorur në ndonjë ngjarje kriminale. /albeu.com/


Shtuar 20.05.2021 09:20