Kiara sërish në shtëpinë e BBV, Luizi bëhet xheloz: Kush ta dhuroi byzylykun (VIDEO)

Kiara ishte një ndër 4 banorët që u rikthyen dje në shtëpinë e Big Brother për të vazhduar lojën.

Me të hyrë në shtëpi, ajo përqafoi e përmalluar Luizin.

Sakaq nuk munguan as xhelozitë e Luizit, i cili vuri re një detaj te Kiara, një byzyzlyk që nuk e kishte parë më herët. Këngëtari e pyeti Kiarën se kush ia ka dhuruar.

Por moderatorja nuk dha asnjë përgjigje konkrete, pasi është e ndaluar që banorët e rikthyer të japin informacione nga jashtë.

@teamluiiz Kush mendoni se ja ka dhuruar byzylykun Kiares, qe mundohet ta genjeje ne sy dhe bie pre e provokimeve te tij? 🥴 #luiz #luizejlli #luizejlliofficialfans #luizejllioffical #dronluiz #luizbb #luizejllifitues #luizbbvip #fy #fyyyyyyyyyyyyyyyy #viral #fypシ #fypシ゚viral #kiaratito #kiaratitobbvip2 #bigbrotheralbaniavip #meluizin #luizbb2 #viralvideo ♬ Oublie-moi – Emkal


Shtuar 2.04.2023 10:15