Këlliçi padit në SPAK kryebashkiakun Erion Veliaj: Lidhje me Ndraghetta-n përmes Eco Tiranës

Belind Këlliçi ka paditur në SPAK kryetarin e bashkisë Tiranë Erion Veliaj për Eco Tirana.

“Sa u nis zyrtarisht. 174 faqe per lidhjet e Ndranghettes me Veliajn dhe landfillin permes Eco tiranes” – bën me dije Këlliçi.


Shtuar 7.05.2024 18:25