Kaq të qeshur se keni parë kurrë! Ruçi jep lamtumirën nga politika mes kolegëve (FOTO LAJM)

Gramoz Ruçi sot i ka dhënë lamtumirën politikës në një festë me kolegët e tij pas fjalës së fundit në Kuvend.

Fotot janë publikuar nga fotografi i Kuvendit, Agim Rama, i cili për herë të parë e ndoshta të fundit ka filmuar Ruçin më të buzëqeshur se kurrë.

Me nga një gotë verë, duket se Ruçi po shijon më së miri momentet si kreu I Kuvendit të Shqipërisë, dhe pjesë e politikës shqiptare.

Rikujtojmë se dorëheqja e tij nga çdo pozicion politik erdhi gjatë Asamblesë Kombëtare të PS, duke deklaruar se kishte ardhur koha për t’u larguar. /albeu.com/


Shtuar 7.07.2021 17:03