Kamëz/ Digjen disa automjete në një biznes makinash me qira, për ҫfarë dyshohet

Mëngjesin e sotëm, rreth orës 04:00, në rrugën “Donald Trump”, Kamëz, janë djegur disa automjete të një biznesi të makinave me qira në Kamëz.

Dyshohet që zjarrvënia ka qenë e qëllimshme.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Kamëz/Informacion paraprak

Më datë 05.06.2024, rreth orës 04:00, në rrugën “Donald Trump”, Kamëz, ka rënë zjarr dhe janë djegur disa automjete, në një biznes për dhënien e automjeteve me qira.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Albeu.com


Shtuar 5.06.2024 08:37