Ja si pritet të rreshtohet Juvja për Superkupën, Allegri i beson lojës sulmuese (FOTO LAJM)

Nesër në mbrëmje në San Siro do të luhet finalja e Superkupës së Italisë mes Interit dhe Juventusit.

Sipas La Gazzeta dello Sport, Allegri i ka besuar lojës sulmuese ku pritet të zbresë me formacionin 4-3-3.

Më poshtë keni formacionin e mundëshëm të Juves. /albeu.com/

 

 

 


Shtuar 11.01.2022 16:23