Interi ngec ndaj Spezias (VIDEO)

Interi nuk shkuar më shumë se barazimi 1-1 ndaj Spezias.

Diego Farias realizoi në në 13’) por skuadra e Contes barazoi me Ivan Perisic (39’).

Kur kanë mbetur edhe gjashtë ndeshje deri në fund të Serie A, Interi vazhdon të mbajë kreun me 10 pikë më shumë se Milani dhe 11 pikë më shumë se Juventusi. /albeu.com/


Shtuar 21.04.2021 22:49