Humbi kontrollin e motorit dhe rrezikoi tre këmbësorë, ata ia kthejnë ashpër

Në Tiranë policia ka arrestuar 8 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Ndërsa një ngjarje ka tërhequr vëmendjen e uniformave blu.

Më datë 23.05.2021, shtetasi S. B., 24 vjeç, ka humbur kontrollin e motomjetit dhe ka dalë nga rruga duke rrezikuar jetën 3 këmbësorëve, njëri prej të cilëve nga irritimi ka goditur motorin me një send të fortë.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.

 

 


Shtuar 24.05.2021 09:47