HOROSKOPI/ Shenjat ë do të marrin sot lajme të rëndësishme

Dashi
Tashmë ndikimi i Marsit është shumë më pak intensiv, prandaj sot do të ndjeheni më të lirshëm në veprimet dhe aktivitetin e përditshëm. Në dashuri duket se po fryjnë erëra të reja pasioni.

Demi
Jupiteri në shenjë ju këshillon të mos nxitoheni në marrjen e iniciativave të ndryshme. Mundohuni të kuptoni se ç’ju intereson më shumë. Kujdes në marrdhëniet me familjen dhe të tjerët.

Binjakët
Spostimi i Marsit në shenjën e Bricjapit mund t’ju sjellë probleme të paparashikuara të karakterit ekonomik. Gjithashtu probleme do të keni nëse jeni në udhëtim. Në dashuri do të bëni një “Boom” të vërtetë.

Gaforrja
Evenimente të shkëlqyera mund t’i japin një superioritet imazhit tuaj profesional dhe t’ju sjellë letësime të dëshirueshme. Të shkëlqyera duket edhe marrdhëniet me miqtë tuaj.

Luani
Klima në punë mund të bëhet pak e rëndë si pasojë e Marsit në shenjë. Mos humbni kohë duke kërkuar gabimet tuaja. Mos harroni se këto tensione zgjasin pak. Bëni kujdes me shëndetin.

Virgjëresha
Qielli është duke ju ftuar në një sfidë që s’duhet ta injoroni. Duhet t’i jepni më shumë mundësi vetes dhe të shihni përtej aparencës së disa fakteve. Zënka të vogëla dashurie.

Peshorja
Në punë mund të nënviëzohen disa fakte të rëndësishme që do t’ju ndihmojnë në marrjen e një vendimi. Dashuria do të konstituojë për ju një elikzir që do t’ju bëjë të harroni çdo kundërshtim.

Akrepi
Ide, mendime dhe perspektiva të ardhshme profilohen totalisht ndryshe nga ato prezente. Hidhërimet e vogla të këtyre kohëve të fundit do të zëvendësohen nga sodisfaksione të merituara.

Shigjetari
Me largimin e Marsit nga shenja juaj shumë tensione duhet të zhduken prej jush. Afërdita u sjell lehtësime atyre që kohët e fundit kanë patur probleme dashurie apo shëndeti.

Bricjapi
Ardhja e planetit të kuq në shenjë mund të sjellë lajme të rëndësishme. Priten mundësi të mira të premtuara veçanërisht nga Urani. Një telefonatë e largët ju bën të kujtoni miqtë e vjetër.

Ujori
Dita e sotme do të karakterizohet nga një qetësi tepër të kërkuar. Një ditë ideale kjo për të shijuar pak më shumë jetën. Në jetën dashurore do të përjetoni momente me të vërtetë magjike.

Peshqit
Puna është në qendër të vëmendjes nga Mçrkuri. Prospektivat dhe impenjimet në muajt e ardhshëm mund të mos jenë më si tani (gjithnjë në vantazhin tuaj). Një vizitë shëndetësore ju këshillohet./albeu.com


Shtuar 23.06.2021 08:19