Hazard shkon në stërvitje me një super bishë (VIDEO)

Eden Hazard ka mbërritur në stërvitjen e Realit me një Lambo Aventador SVJ  të vitit të fundit me vlerë rreth 500 mijë euro, me një shpejtësi maksimale prej mbi 350 km / orëm shkruan Albeu.com.

Aventador është në dispozicion me ngjyrat jeshile, dhe ngjyrë gëlqere por Hazard ka kërkuar një model të bardhë, të duhur për ngjyrat e  Los Blancos. /albeu.com/


Shtuar 2.04.2021 19:03