Habit Ilir Meta: Rama më ka vënë çimka në Presidencë, e di ku janë dhe nuk i lëviz!

Presidenti Ilir Meta ka habitur me deklaratën e tij në “Opinion” ku ka thënë se PS më në krye Edi Ramën po e përgjon.

Deklarata e Metës:

PS ka çimka në Presidencë. I di kush janë por i lë të rrinë aty. Për futbollistin kujtuan se nuk kishim marrë letër nga SHISH.

Nuk ka marrë asnjë shtetas i huaj pa ndjekur hapat. Rama më ka motivuar që të dekoroj më shumë heronj. /albeu.com/


Shtuar 15.04.2021 22:55