Gjermania dhe Anglia përplasin “brirët” për fitoren, formacionet zyrtare të sfidës

Gjermania dhe Anglia do të përballen mes tyre në sfidën e dytë të Nations League, takim i cili do të nisë që nga ora 20:45.

Një përballje titanësh mes dy kombëtareve të cilat në këtë duel do të kërkojnë edhe 3 pikët e para, pasi gjermanët nuk shkuan më shumë se barazimi 1-1 me Italinë, ndërsa “Tre Luanët” u mposhtën nga Hungaria.

Për këtë sfidë janë bërë publike edhe formacionet zyrtare me të cilat trajnerët do të zbresin në fushën e lojës.

Formacionet zyrtare:

 h.ll/albeu.com

Shtuar 7.06.2022 20:12