FNSH “blindon” Vlorën (VIDEO)

Drejtoria vendore e policisë në Vlorë dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë zhvilluar një aksion në qytet për kapjen e personave të shpallur në kërkim dhe të armëmbajtjeve pa leje.

Kontrollet janë përqëndruar me tre pika: në rrugen Transballknike , në rrugën e Kaninës (Bishti i Kalldrëmit) si dhe në rrugën mbi spital./albeu.com/


Shtuar 17.09.2022 20:22