Fabrizio Romano: Man United miraton shkarkimin e Solskjaer (FOTO LAJM)

Vendimi i bordit të Manchester United për shkarkimin e Ole Gunnar Solskjar është miratuar gjithashtu nga Glazer, raporton gazetari i njohur Fabrizio Romano.

Marrëveshja reciproke u arrit për të respektuar Ole dhe për t’u ndarë.

Fletcher-Carrick pritet të jetë trajneri i përkohëshëm, nëse nuk gjendet zgjidhje e menjëhershme.

Ndërkohë, Zidane përflitet si pasuesi i norvegjesi por ende nuk ka asgjë zyrtare. /albeu.com/


Shtuar 21.11.2021 09:46