Euro, Paundi dhe Dollari në rënie të lirë, ky është këmbimi valutor për sot (FOTO LAJM)

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e Paundit Britanik, Dollarit dhe Euros ndërsa Franga Zvicerane ka shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:  Blihet 106.8       Shitet 107.5

Euro:  Blihet 120.4    Shitet 121.1

Paundi Britanik:    Blihet 141.1     Shitet 142.2

Franga Zvicerane:  Blihet 115       Shitet 115.9 /albeu.com/

 

 


Shtuar 16.12.2021 07:45