Erdogani del bllof: Lexon përgjigjet me ekran pas shpinës së gazetarëve, “Twitteri” nuk ia fal gabimin (VIDEO)

Twitter është “çmendur” nga postimet lidhur me presidentin e Turqisë, Recep Tajip Erdogan.

Një nga intervista e fundit e dhënë nga presidenti Recep Tajip Erdogan, duket qartë që nuk është fare spontane.

Në intervistën e tij me reporterët e CNN Turk dhe Kanal D, duket sikur presidenti lexon përgjigjet e pyetjeve pas shpinës së gazetarëve, pa humbur asnjë pikë dhe asnjë presje.

 


Shtuar 12.08.2021 16:35