EMRI/ Qindra bimë kanabisi zbulohen në Vuan e Dejës, shpallet në kërkim “kopshtari”

841 rrënjë kanabisi janë zbuluar mga policia në fshatin Vig në Vuan e Dejës.

Mësohet se bimët e kanabistit ishte të ndara në pesë parcela të ndryshme.

Burime bëjnë me dije se në kërkim është shpallur Frrok Paloka, pasi akuzohet se ka kultivuar dhe është kujdesur për bimët narkotike./albeu.com/


Shtuar 14.06.2023 14:29