ELBASAN/ Fillon aksioni blic i Renea-s, kontrolle në lokale dhe banesa (VIDEO)

Ka filluar aksioni Blic i RENEA-s në Elbasan.

Aktualisht po kontrollohen lokale të ndryshme dhe banesa ku fokus janë personat në kërkim persona që qarkullojnë me armë ose me lënd narkotike.

Ky operacion do të vijoj gjatë gjith mbrëmjes së sotme ku do të kontrollohen pikat problematike në Elbasan. /albeu.com/


Shtuar 6.01.2022 20:01